Zagrali sparing z Odrą Opole

W piątkowy wieczór grupa IV rozegrała już swój drugi tej  jesieni mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem naszych wychowanków byli rówieśnicy z Odry Opole.  - Zaprezentowaliśmy się na zdecydowanie lepszym poziomie niż tydzień wcześniej. Widać już, że chłopcy powoli zaczynają wchodzić na odpowiedni poziom. Znam ich bardzo dobrze i wiem na co stać każdego z zawodników - ocenia występ trener Maciej Michniewicz.

- Przez pierwsze dwa tygodnie koncentrowaliśmy się na przyjęciu i podaniu, przemycając elementy taktyczne gdzie głównym celem było utrzymanie się przy piłce i rozegranie od tyłu, W tym meczu kilka akcji zbudowanych od "tyłu" naprawdę mogło się podobać. Ponadto indywidualne decyzje o pojedynkach 1x1 w ataku bardzo cieszą i jest to świadectwo, że chłopcy nie boją się wziąć odpowiedzialności za grę i ich umiejętności predysponują ich do takiej gry. Pozytywny doping rodziców, blask jupiterów, postawa Fair Play i mieliśmy bardzo dobre widowisko - dodaje.

UKP: Emil, Dawid, Patryk, Szymon, Janek, Maciek, Marcin, Kuba, Antek, Wojtek.