Kolejna wygrana ludzi trenera Rafała

W 4. kolejce Opolskiej Ligi Młodzika nasz zespół mierzył się z drużyną Victorii Chróścice. Odnieśliśmy drugie zwycięstwo, pokonując rywala 3:0!

- Przeciwnik postawił nam trudniejsze warunki, niż ten sprzed tygodnia, grał agresywniej, twardziej i próbował swoich sił w kontratakach, uruchamiając swoich szybkich zawodników. Był dobrze zorganizowany w defensywie. Skutecznie przerywaliśmy te akcje, konstruując swoje, od tyłu. Utrzymywaliśmy się ponadto przy piłce, byliśmy cierpliwi i  konsekwentni - recenzuje występ swych podopiecznych trener Rafał Watras.

- Zaprezentowaliśmy grę jakiej się uczymy, jaka rozwija chłopców jako piłkarzy w każdym jej aspekcie, także zespołowości. Mógłbym się doczepić jednej rzeczy, która rzucała się w oczy, a mianowicie o podejmowanie trafniejszych decyzji pod bramką rywala. Działo się tak dlatego, że czasami zawodnicy za bardzo chcą sami zdobyć bramkę, co jest zrozumiałe, więc zapominają o kolegach z drużyny. Chłopcy z meczu na mecz grają coraz lepiej, ładniej dla oka, a przy tym czują się coraz pewniej w swych poczynaniach. Brawa dla nich oraz dla rodziców za oklaskiwanie naszych zawodników - kończy relację nasz szkoleniowiec.