UKP Gol składa wnioski i dołącza do "Sportowego Opola"

UK Gol dołączył do listy klubów sportowych Opola, którym patronuje miejski portal sportowy sportoweopole.pl, a  znaleźć nas można tutaj.

Przy okazji informujemy, że nasza szkółka złożyła wniosek o dofinansowanie na rok 2016, właśnie z Urzędu Miasta Opola. Klub wystartował w konkursie ofert o wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

Zadanie, w którym ubiegamy się o pieniądze to "Prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych w ramach programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych".

- Szkolenie piłkarskie dzieci w wieku 4 -12 lat, udział w turniejach piłkarskich dla dzieci, w obozach-zgrupowaniach treningowo-szkoleniowych oraz organizacja turniejów dla dzieci i zachęcenie jak największej ilości dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. W tych dziedzinach będziemy działać pożytkując miejskie środki finansowe. Wniosek złożyliśmy na 35 000 złotych, oferując środki własne w kwocie złotych 44 600 i myślę, że mamy spore szanse na ich pozyskanie - mówi założyciel UKP Gol Maciej Michniewicz.

Podział funduszy z miejskiej kasy nastąpić ma jeszcze w styczniu br.