Marcin Chociaj koordynatorem szkolenia w UKP Gol

Miło nam poinformować, że nowym członkiem sztabu szkoleniowego UKP Gol został trener Marcin Chociaj. Pan Marcin pełnił będzie rolę koordynatora, który odpowiedzialny będzie za organizację pracy grup szkoleniowych naszego klubu.

Trener Chociaj jest posiadaczem licencji UEFA A, którą zdobył w 2015 roku i posiada już spore doświadczenie zawodowe w powyższej dziedzinie. Ostatnie 7 lat pracował w projekcie Juventus Academy, właśnie jako koordynator, tyle że polskich akademii w legendarnym klubie.

Od 4 lat pracował także jako trener Juventus FC i znalazł się w projekcie międzynarodowym, w którym brały udział między innymi Chiny, Dominikana, Portoryko, Kanada i USA. Swój trenerski szlak przecierał w Odrze Opole oraz Stali Osowiec, gdzie rozpoczął swoją trenerską przygodę z młodzieżą.

Naszego nowego koordynatora witamy w klubie i życzymy mu owocnej pracy!