UKP Gol zainaugurował tegoroczne granie

W sobotę, 9 stycznia, zagraliśmy na hali Otmętu w Krapkowicach. Naszym sparingpartnerem był tamtejszy Spiders. Spotkania rozpoczęli wychowankowie z rocznika 2008, a następnie na parkiet wyszły dzieci z rocznika 2006.

- Wspólne 4 godziny spędzone w hali przyniosły dużo frajdy wszystkim dzieciom i rodzicom oglądającym oba mecze. Było  wiele radości ale także emocji, choć znów pomijamy tutaj wynik sportowy - powiedział po krapkowickich zawodach towarzyskich trener Maciej Michniewicz.

Tak więc UKP Gol rozpoczął oficjalnie granie w 2016 roku. Już za tydzień kolejne mecze i kolejne zarazem wyzwania kontrolne, które poprzedzą turniejowy zimowy maraton.

Zdjęcie: Adrian Pajączkowski i Maciej Michniewicz, dwaj przyjaciele z boiska, tym razem jako szkoleniowcy swoich zespołów.