Sparing UKP - FA, czyli pożegnanie z trawą

Boisko Rudatomu Kępa było miejscem sobotniego meczu towarzyskiego, w którym UKP "Gol" zmierzył się z Football Academy Opole. Na murawie rywalizowali adepci z rocznika 2008 i młodsi. Mimo lekkiej mżawki było ciepło, a warunki do gry kojarzyć się mogły z tymi, jakie panują na Wyspach Brytyjskich. Klimat ojczyzny futbolu podziałał bardzo mobilizująco na zawodników obu drużyn.

- Mecz rozgrywaliśmy standardowo, na dwóch boiskach, tak aby każde dziecko grało bez żadnych przerw i  wymienialiśmy tylko pojedynczo zawodników między boiskami. Jak przystało na starcia UKP - FA spotkanie było bardzo wyrównane. Staramy się nie podawać dokładnych wyników. Powiem tylko, że mecz zakończył się różnicą  jednej bramki dla jednej ze stron. Na koniec zorganizowaliśmy serie rzutów karnych, które zawsze wzbudzają wiele dodatkowych emocji - zrelacjonował przebieg sobotniej rywalizacji trener Maciej Michniewicz.

Oba kluby serdecznie dziękują za udostępnienie boiska LZS Rudatom Kępa.

Powiązana galeria: