Maciej Michniewicz: To będzie pracowity weekend

Jesienna aura sprzyja. UKP "Gol" wykorzystuje jak może każdy powiew ciepłego powietrza. Tak będzie także podczas najbliższego weekendu.

- Czeka nas sporo zajęć w najbliższą sobotę i niedzielę. W sobotę rozpoczniemy już o godzinie 10.30 na boisku Rudatomu Kępa. Będzie to coś w rodzaju treningu pokazowego, po którym zagramy kontrolnie z Football Academy Opole. Postanowiliśmy też zrobić zdjęcia całego naszego sprzętu treningowego, który przywieziemy do Kępy. Zamierzamy niebawem wydać folder reklamowy i takie zdjęcia wydają się być niezbędne - mówi założyciel naszej szkółki.

Mimo przepięknego wydania polskie złotej jesieni, w programie zajęć są także mecze w sportowych halach. - W niedzielę wybieramy się do Komprachcic. Spotkanie z miejscową drużyną poprzedzi udział naszych dzieciaków w meczu Polskiej Ligi Futsalu. Nasi adepci wyprowadzać będą zawodników Berlandu Komprachcice, którzy o godzinie 17.00 rozegrają mecz mistrzowski z GKS-em Tychy.  Wszystko odbędzie się w hali OSiR-u, oczywiście w Komprachcicach - informuje pan Maciej.

Dodajmy jeszcze, że UKP "Gol" zaproszony został do wzięcia udziału w turnieju "Hydrokom Cup 2015". Odbędzie się  on w Kluczborku już w Święto Niepodległości, 11 listopada. W tamtejszej hali "Stobrawa" do rywalizacji stanie rocznik 2008.