Czterech muszkieterów walczyło w Oleśnie

6 drużyn: Skra Częstochowa, Orlik Blachownia, OKS Olesno, Odra Opole, Victoria Chróścice i oczywiście UKP Gol rywalizowały w turnieju dla rocznika 2009 w Oleśnie. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym, po 15 minut. Z powodu chorób nasza drużyna pojawiła się w Oleśnie w 4 osobowym składzie: Kuba, Michał, Antek i Kuba.

- Nasi chłopcy wykazali się wielką determinacją i wolą walki. Jeden z chłopaków powiedział: "trzeba zacisnąć zęby i grać dalej ". Naszym adeptom nie brakuje wielkich cech wolicjonalnych i choć w ostatnich meczach brakowało im  już trochę  sił, to ambitnie walczyli do końca. Chciałbym bardzo podziękować naszym czterem muszkieterom i ich rodzicom oraz bramkarzom z innych drużyn, którzy z konieczności uzupełniali nasz skład - mówił po turnieju o puchar burmistrza Olesna trener Paweł Juszczyk.

Powiązana galeria: