Pokazali klasę w Gogolinie

Adepci rocznika 2008 swoje turniejowe zmagania w Gogolinie rozpoczęli od meczu z miejscowym MKS-em, czyli gospodarzami imprezy. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się bez bramek, głównie dzięki świetnej postawie w końcówce naszego golkipera Szymona.

- Po tym meczu miałem sporo uwag do swoich podopiecznych. Wiem jak potrafią grać, co pokazują na każdym treningu. Moje wskazówki chłopcy wchłonęli bardzo szybko i już od następnego meczu oglądaliśmy inny UKP Gol. Z  uśmiechem na ustach każdy zawodnik realizował cele indywidualne postawione na ten turniej - mówił po niedzielnej rywalizacji trener Maciej Michniewicz.

To były wszystkie "nieszczęścia" naszego zespołu. Drużyna do końca zmagań na parkiecie ograła po kolei wszystkich rywali! W sumie nasz klub rozegrał 5 spotkań, po 15 minut każde. Przeciwnikami naszej ekipy były: MKS Gogolin, MKS Kluczbork, Odra Opole, Chemik Kędzierzyn-Koźle oraz Górnik Zabrze.

- Muszę pochwalić swoich chłopaków także za doping dla Odry Opole grającej z Górnikiem Zabrze. Oczywiście mówię to z przymrużeniem oka. Kibicować należy każdej drużynie, ale fajnie jest usłyszeć chłopaków, którzy głośno dopingują niejednokrotnie swoich kolegów z podwórka lub jednej szkoły, lecz grających w innym klubie - dzielił się refleksją coach UKP Gol.

UKP Gol: Szymon, Dawid, Jasiek, Maciek, Tomek, Marcin, Oski