Kierunek Berlin! Rocznik 2008 jedzie na miedzynarodowy turniej

Już w najbliższy piątek zawodnicy z grupy treningowej 2008 i młodsi pojadą na międzynarodowy turniej piłki nożnej do Berlina. Organizatorem imprezy pod nazwą "J.S Security U9 Herbst-Cup 2016" jest Viktoria 89 Berlin, ta sama, która uczestniczyła w pierwszym wielkim turnieju zorganizowanym przez nasz klub.

- Zostaliśmy zaproszeni przez trenera Adama Tesmera, który był pod wrażeniem organizacji naszego "Kia Cup 2016". Wyjazd zapanowaliśmy dzień wcześniej, by wypoczęci przystąpić do rozgrywania spotkań, których będzie cała masa - mówi Maciej Michniewicz.

UKP Gol zaprezentuje się w doborowym towarzystwie niemieckich klubów. Z Polski za granicę wybierają się tylko dwa kluby i są to przedstawiciele polskiej ekstraklasy - Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Mamy nadzieję, że nasza szkółka przysłowiowym "kopiciuszkiem" będzie tylko z nazwy i dumnie stawi czoła piłkarskim faworytom.

Program turnieju w Niemczech.