UKP "Gol" na turnieju w Kluczborku

Hydrokom Cup 2105 to seria turniejów organizowanych w Kluczborku. Tym razem do rywalizacji przystąpiły dzieci z rocznika 2006. Oprócz naszej szkółki w sobotę w hali tamtejszego Kampusu Stobrawa zameldowały się: WKS Wieluń, Piast Strzelce Opolskie, MGOGiS Praszka oraz dwie drużyny MKS-u Kluczbork.

Tym razem do rywalizacji przystąpią dzieci z rocznika 2006, a swój udział w zawodach potwierdziły: UKP Gol Opole, WKS Wieluń, Piast Strzelce Opolskie, MGOGiS Praszka oraz dwie drużyny MKS-u Kluczbork. Do hali Kampusu Stobrawa zapraszamy w sobotę, na godzinę 10.00. (http://mkskluczbork.pl)

Zespoły grały systemem każdy z każdym, jedną połowę po 12 minut. - Poziom zawodów był bardzo wyrównany.  Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze pod względem sportowym, świetnie i konsekwentnie konstruowała akcje ofensywne od tyłu, co mogło się podobać wszystkim widzom. Moim skromnym zdaniem byliśmy najlepiej operującą piłką drużyną. Z pięciu rozegranych meczów, wygraliśmy jeden, dwa zremisowaliśmy, a dwa przegraliśmy, lecz porażki te nie wynikały z tego, że byliśmy gorsi od rywala. O końcowych wynikach decydowały przede wszystkim drobne błędy popełnione w grze obronnej. Było to kolejne cenne doświadczenie, jak i nauka z niego płynąca. Podziękowania należą się każdemu zawodnikowi jak i ich rodzicom - podsumował kluczborskie boje trener Rafał Watras.