Rocznik 2011 wojował pod balonem

Drużyna rocznika 2011 (Złota) wzięła udział w turnieju Gold Game Cup 2020, który odbył się pod popularnym balonem we Wrocławiu. Nasi zawodnicy rywalizację rozpoczęli tuż po godzinie 8 rano, gdyż czekało ich aż osiem spotkań. Organizatorzy ustalili, że każdy mecz trwał będzie 15 minut (system 1+4). Naprzeciw drużynie UKP Gol stanęli: Bumerang Wrocław, Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, Piast Żerniki, Game Sport Wrocław, Energetyk Siechnice, Ślęza Wrocław i AP Duda,

- To była porządna dawka futbolu, ponieważ moi zawodnicy na parkiecie spędzili blisko dwie godziny... czystego grania.  Zapowiadało się nieźle i tak też było. Rozegraliśmy kilka niezłych spotkań, zdarzyły się także słabsze występy, ale wiemy gdzie popełniliśmy błędy i będziemy nad nimi pracować. Turniej jak najbardziej można zaliczyć do udanych, zaprezentowaliśmy się z dobrej strony i pozostawiliśmy po sobie dobre wrażenie. Pokazaliśmy też, że potrafimy nieźle grać w piłkę - podsumował wyjazd trener Kamil Wreczycki.

UK Gol 2011: Maks, Michał, Kordian, Maciek, Janek M., Janek K., Janek Ś., Kacper, Wojtek i Kazik.