Rocznik 2010 wygrał turniej w Grodkowie

Dnia 7 marca ekipa 2010 wybrała się na turniej halowy do Grodkowa. Na zawodach stawiło się sześc zespołów: AP Oleśnica, Parasol Wrocław, Sparta Ziębice, AP Biała, GZ LZS Grodków oraz UKP Gol Opole. Turniej odbywał się systemem „każdy z każdym” - 1 mecz po 15 minut (bramkarz + 4 zawodników w polu).

Nasza drużyna zagrała bardzo dobre zawody, pokazując ciekawy i skuteczny futbol oraz bardzo dobra grę obronną, efektem czego były zwycięstwa we wszystkich meczach. To przełożyło się na końcowy sukces w całym turnieju i radość chłopaków po końcowym gwizdku sędziego, w ostatnim meczu z Parasolem Wrocław.

Efektem dobrej postawy naszych wychowanków było wybranie Aleksandra Laksy (7 bramek) na najlepszego zawodnika całej rywalizacji, natomiast Mateo został wyróżniony statuetką MVP w gronie naszego zespołu.

UKP Gol 2010: Antek, Wincent, Franio, Adam, Igor, Mateo, Michał, Kokos, Aleksander.

Trener Jarosław Draguć.

Gratulacje dla drużyny i podziękowania rodzicom za kulturalny doping!