Puchar i medale z turnieju w Osowcu

W sobotnie przedpołudnie rozpoczął się turniej piłkarski na stadionie Stali Osowiec. Do rywalizacji przystąpiły dzieci z rocznika 2007 i młodsi. W imprezie wzięły udział: Stal Osowiec, Swornica Czarnowąsy, Tor Dobrzeń Wielki, Małapanew Ozimek, Soccer College Łubniany i oczywiście UKP "Gol".

Nasza drużyna skompletowana została z chłopców trenera Rafała oraz trenera Maćka. Turniej rozgrywano na dwóch boiskach. Grano w dwóch grupach trój zespołowych, gdzie jeden mecz odbywał się na boisku z bramkami o wymiarach 2 x 5m, a rewanże rozgrywano na boisku z czterema bramkami typu "cage", bez bramkarzy. Nasz zespół  spisał się znakomicie i wrócił do domu z pucharem i medalami.

- Strzeliliśmy mnóstwo bramek po nieprzypadkowych i niebanalnych akcjach. Tak w telegraficznym skrócie można opisać nasz występ - podsumował wyjazd do Osowca trener Maciej Michniewicz.

Z każdej drużyny wybierany był najlepszy zawodnik. W naszej na miano najlepszego piłkarza zasłużył jednogłośnie Jasiek. Zarówno jemu jak i całej drużynie gratulujemy!  Rodzicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zdrowy sportowy doping, który niejednokrotnie dodawał skrzydeł naszym piłkarzom.
UKO "Gol": Karol (bramkarz). Mateusz, Dawid, Karol, Wojtek, Jasiek, Oski.
Powiązana galeria: