Nowe stroje zadebiutowały w Dobrzeniu Wielkim

28 listopada uczestniczyliśmy w turnieju halowym w Dobrzeniu Wielkim. UKP "Gol" reprezentowali chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Organizatorem imprezy mikołajkowej była Victoria Chróścice, a oprócz gospodarzy do rywalizacji na parkiecie stanęły: TOR Dobrzeń Wielki, Football Academy Opole, Koksownik Zdzieszowice, Soccer College Łubniany i UKS Milicz.

Zawodnicy grali na 2 boiskach z bandami, bramkarz plus trzech zawodników w polu. W sumie każdy zespół rozegrał 7 meczów, co dało łączny czas występu w postaci 1 godziny i 45 minut. Końcowa klasyfikacja nie była prowadzona, każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal, a drużyna okolicznościowy puchar. Nagrody wręczał Mikołaj prosto z Laponii.

- Dla niektórych naszych chłopaków był to debiut turniejowy i byli trochę bojaźliwi oraz zestresowani. Z czasem będą się jednak oswajać z atmosferą turniejową, ludźmi na trybunach i stresem. Taka meczowa dawka wyeksploatowała nieco uczestników, ale zawody wszyscy kończyli zadowoleni i w dobrych humorach - podsumował trener Maciej Michniewicz.

Nasz klub zaprezentował się w nowych strojach sportowych, które ufundowała nam firma Auto-Center Szic. - Bardzo lubię dzieci i młodzież, jak gra, jak trenuje, ćwiczy i gra w piłkę. Sport to doskonała alternatywa dla spędzania wolnego czasu. Nie przychodzą wtedy do głowy tak zwane głupoty. Pan Michniewicz zwrócił się do mnie o pomoc, odbyliśmy dwie rozmowy i dłużej się nie zastanawiałem. Korzyści takiej współpracy są obopólne, dla nas jako "sponsora" i dla adeptów szkółki. Z zainteresowaniem będę przyglądał się dalszemu rozwojowi klubu i gorąco mu kibicował - powiedział ofiarodawca sprzętu pan Rajner Szic.

Powiązana galeria: