Trwa obóz Bielawa 2016 (zdjęcia)

- Czasami trochę poszaleją, ale generalnie są "grzeczni". Na brak intensywności zajęć nie mamy co narzekać i dzieciaki są praktycznie cały czas w ruchu. Bardzo szykowali się na oglądanie finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, lecz nie wszyscy dotrwali do końca pierwszej połowy meczu Portugalia - Francja i sen pozamykał im oczy - dzieli się pierwszymi wrażeniami z pobytu trener Maciej Michniewicz.

Przypomnijmy, że od 8 lipca nasi wychowankowie przebywają na obozie w Bielawie. Oprócz rzecz jasna elementów związanych z wypoczynkiem i rekreacją  UKP Gol nie zapomina o graniu w piłkę. - Trenujemy dwa razy dziennie w grupach 12 osobowych. Mamy już za sobą wypad do pobliskiego Aqua Parku, a przed nami wycieczka do Złotego Potoku. Humory cały czas dopisują i jestem pewien, że tak będzie końca - precyzuje "prezes" naszego klubu.

Wakacyjne zgrupowanie potrwa do 15 lipca.

Powiązana galeria: