Cztery drużyny wzięły udział w turnieju Eltor-Cup

UKP Gol wystawił aż czterech reprezentantów na turniej Eltor Cup, którego organizatorem był UKS Turawa. Impreza odbyła się boisku trawiastym w Osowcu, w dniach 25-26 marca.

Piękna, słoneczna pogoda, jaka dopisała tego dnia naszym wychowankom, zachęcała do dobrego grania w piłkę. Sprzyjała temu też świetna atmosfera na tym wyjątkowym stadionie.

- Na placu gry spędziliśmy mnóstwo minut. Sprawna organizacja i mało przerw między meczami, to jest to, co my trenerzy najbardziej lubimy. Nasi chłopcy wtedy zawsze rwą się do gry i tylko pytają: kiedy następny mecz? Nasz priorytet w 100 procentach zrealizowaliśmy, a tym był jak zwykle rozwój naszych podopiecznych, którzy dali z siebie wszystko - chwali gospodarzy i swoich ludzi trener Rafał Watras.

Podziękowania dla rodziców za wspólnie spędzony czas, pomoc, wsparcie oraz kulturalny doping!